Hoş Geldiniz
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hakkımızda

25 yıldır ticaretin değişik alanlarında hizmet vermekteyiz. Bunca zamandır edindiğimiz ticari birikimimizi iç giyim alanında devam ettirmeye karar verdik.

İç çamaşır günlük hayatta kullandığımız ve kumaş olarak da tene temas halinde olduğu için bizi rahat bir şekilde kullanma şansı tanımayan giyim ürünleri arasındadır. Bu tür ürünlerin kalitesi de kişilerin terlemesini önlemeli ve kış aylarında da vücut ısısını korumakta da yardımcı olan ürünlerden biridir diyebiliriz. Bu tür ürünleri satan mağazalar ise bu tür toptan iç çamaşır ürünlerini temin ederek mağazalar da müşterilerine sunabilmektedirler.

Aynı zamanda toptan iç çamaşırı sektörü ülkemizde de oldukça piyasa sektör olan ve sürekli olarak satılabilen ürünler arasında yer almaktadır. Günümüz de ise birçok şehirde bu tür ürünleri satan kadın ya da bayanlara uygun iç giyim üzerine açıla dükkânlar ve mağazalar oldukça yüksek potansiyelli olarak iş yapabilmektedirler.

Sizlerde bu sektöre bir giriş yağarak bu amaç bir mazağa açarak satış yapmayı düşünüyorsanız toptan iç çamaşır alarak dükkânınızdan bu tür kaliteli ürünleri satarak oldukça iyi bir müşteri potansiyeli oluşturabilir ve kaliteli ürünler de satarak müşteri memnuniyetini de ön planda tutabilirsiniz. Bu sektörde sürekli talep olduğu içinde oldukça iyi bir alışveriş olgusuna da ulaşabilirsiniz.

Bu tür konularda ise kaliteli iç çamaşırını toptan bir şekilde sağlamak için kaliteli ürünleri olan ve sizlere ve müşterilere en iyi ürünleri sağlayan bir firma ile çalışmanızda doğru bir karar olacaktır diye de düşünüyoruz.

Bu sebeple, içgiyim sektöründe toptan temin noktası olarak hizmet vermek amacı ile 2012 yılı itibari ile hizmet vermekteyiz. Toptan dağıtımını gerçekleştirdiğimiz markaların bütün çeşitlerinden hazır stoklu olarak satış gerçekleştirmekteyiz. Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak sadece bir telefona bakmaktadır.